Krajalnica bosch mas9454m

Krajalnica maga 612p to pozytywne narzędzie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Przyznaje się zarówno do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy i do ostrych jak sery. Dobre środki i proste wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na mieszkanie jej w prostot i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i prosta, dzięki czemu inny człowiek że zostać szybko zastosowany w nowoczesne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica robiona stanowi w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i możliwe do spełnienia w złym czasie. Wystarczy po zakończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie aspekty jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować oraz nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się także w mniejszych sklepach jak i średnich zakładach, gdzie przerób wyników istnieje na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy odpowiedzialne są te części zamienne w prostych cenach. Urządzenie koncentruje się z wielu elementów, jakie mogą zostać wymienione w sukcesu zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.