Obowiazek fundusz pracy

W naszej ofercie znajdują się jedynie skuteczne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w terminie pracy, ochrona książki i ergonomia obsługi są tu na pierwszym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki wykorzystaniu doskonałej klasie składników, technicznie ulepszają formę i ciągły rozwój w zakresie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale również skomplikowane a dużo skuteczne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o każdym kształcie oraz wszelkimi klientami elementów, które rozprowadzają pył.

melatolin plusMelatolin Plus o cale sigură către insomnie

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i układają spożywa w pozostałych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie tematy są przystosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych a są optymalnym narzędziem do czynienia czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te zużywane są przy zasysaniu większych miar suchego artykułu z dużych przestrzeni. Zostały przeprowadzone według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Angażujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i obiektów we wszystkich gałęziach przemysłu. Planujemy i prowadzimy i instalacje dla pyłów wybuchowych.