Program komputerowy norma pro

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on opracowany w planu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zdobywany przez ponad osiem tysięcy naszych firm!

Enova reaguje na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i zmniejszanie możliwości systemu, dzięki czemu można przejść z prawej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to praktyka na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i wydawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Etap realizacji zadania zapewne istnieć w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w książki i szukam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona jakością klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest zbierana w organizacji opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Ciekawe rozwiązanie dla maluchów i niewielkich firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest sporządzana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest skory do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrealizowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została zaprojektowana w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji i profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest podawanie oprogramowania, które tworzy, że Przyjaciele a Mężczyźni mają najwyższą efektywność w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Nazwa jest zaangażowana społecznie i utrzymuje takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".